+420 776 079 767

O nás

Jistě znáte rčení: všude dobře - doma nejlíp. U nás to platí dvojnásob, jelikož Váš domov můžeme udělat hezčím díky HOMESTAGINGU, což zvýší hodnotu Vaší nemovitosti. 

Pokud jste se vydali na cestu hledání nového domova, vězte, že tato cesta může být někdy trnitá. Bývá plná právních, legislativních a finančních obtíží, které leckdy nemusíte zvládnout sami. Týká se například nevyřešeného spolu podílového vlastnictví, výplaty stávající hypotéky, zadluženosti - exekuce, insolvence, digitalizace, zátopových oblastí, špatného technického stavu nemovitosti, neveřejné přístupové cesty k nemovitosti, věcných břemen, zástavních práv a jejich výmazu z katastru nemovitostí, a tak dále.

Právě proto jsme tu my - tým profesionálů, abychom Vás bezpečně a profesionálně provedli každým obchodním případem. Každému obchodnímu případu se věnujeme individuálně a snažíme se pro Vás nalézt nejlepší řešení.

U nás máte vše pod jednou střechou - reality, homestaging i finance.

Nemusíte nikam chodit, vše zařídíme za Vás. Stačí nás kontaktovat.

Společnost DOMAX REALITY má bohaté již 10-ti leté zkušenosti s prodeji a pronájmy všech typů nemovitostí. Postupujeme vždy v souladu s realitním zákonem a dodržujeme zásady GDPR.

VÝHODA: Podpisy kupních smluv jsou přímo u právníka – ty dostanete předem do emalu a teprve po schválení dohodneme podpis. Právník Vám vše vysvětlí.

Zakladatelka společnosti, paní Burešová Eva je certifikovaná makléřka a má bohaté zkušenosti s prodeji nemovitostí. Vystudovala střední pedagogickou školu a nyní studuje na Vysoké škole Jana Pernera.

Dlouhodobě pracovala ve velkých realitních společnostech MM REALITY a REMAX.  Za svou 10-ti letou praxi již prodala stovky nemovitostí a má spoustu spokojených klientů. Vždy hledá pro klienty nový domov s maximální péčí a na míru.

Naše motto je: „BUĎTE U NÁS JAKO DOMA.“ 

Při návštěvě v naší kanceláři vždy dostanete malé občerstvení, aby se nám lépe jednalo.